Únor 2011

pár podrobností o VA6

19. února 2011 v 20:23 | ♥nikki♥ |  Ostatní
Všichni naplánují jak Rose dostat z vězení nakonec to dopadne tak, že s ní jede Dimitrij a cestou do úkrytu k sobě přiberou i Sydney. Jenomže Rose nedokáže sedět s rukama v klíně, tak z motelu uteče a zatím zalármuje policii, že po ní jde Dimitrij a že jí chce něco udělat. Dimitrij za ní samozdřejmě běží. Rose vleze Lisse do hlavy a uvědomí si, že ten útěk byl blbost. Za chvíli ji najde Dimitrij a spolu se vrací do motelu, jenomže Rose zalarmovala policii tak se tam nemůžou vrátit (protože by je policie mohla poznat a zavolali by strážce). Jedou do nějakého jiného města. Rose řekne Dimitijovi, že má Lissa sourozence. potud jsem to četla a to další jsou jenom nejdůležitějsí věci :)
Zjistím, že je to Jill "nezletilá". Rose zabije Victora, protože do sebe vtáhne vztek z Lissy. Zjistí, že Taša zabila Taťanu, protože chtěla Rose z cesty, aby mohla být s Dimitrijem. Taša při útěku bude střílet do Lisse, protože ta ji v tom bude chtít zabránit. Ale nestřelí ji, protože Rose před ní skočí a všechno schytá ona. Dimitrij si mezitím co se bude Rose lečit uvědomí, že ji stále miluje. Zanikne Lissyno a Rosino spojení. Lissa se stane královnou. A to je asi konec :).

kopíruj s mým zdrojem díky :)
Archimedes, Pascal a Newton

10. února 2011 v 21:00 | ♥nikki♥ |  Vtípky
tak tohle je úžasný :) :D

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes piká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal"

by